Forest na Facebooku

Strona zawiera elementy flashowe. Aby pobrać Adobe Flash Player kliknij tutaj.

Dla Firm

OFERTA DLA PRACODAWCÓW

Szanowni Państwo,

Niniejsza oferta jest skierowana do zarządów firm, których celem jest stworzenie pakietu sportowo-rekreacyjnego dla pracowników swojej firmy.

Nasz klub sportowy wychodzi ze swoją ofertą do przedsiębiorców, którzy zdają sobie sprawę z tego jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu codziennym oraz jakie korzyści można za jej pośrednictwem osiągnąć. Jesteśmy przekonani, że dostrzegą Państwo w naszej propozycji nawiązania współpracy bezpośrednie korzyści dla Państwa, dla Państwa firmy oraz dla samych pracowników.

Naszym zdaniem korzyści, które Państwo mogą osiągnąć są bardzo wymierne i można do nich zaliczyć:

• Tworzenie dobrego wizerunku pracodawcy w oczach pracownika
  • Podnoszenie atrakcyjności stanowiska pracy
  • Wyrabianie u pracownika cech, które doskonale można zaimplementować w pracy zawodowej, należy do nich zaliczyć:
    • Sumienność
    • Koncentrację
    • Dokładność
    • Systematyczność

Należy nadmienić, że systematyczne wykonywanie ćwiczeń wpływa bezpośrednio na:

• Odreagowanie stresu, co wpływa na usposobienie pracownika do wykonywanych obowiązków
  • Relaks
  • Poprawę własnego wizerunku
  • Nabycie pewności siebie w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego

Jak Państwo widzą większość z wymienionych korzyści, które pozwoliliśmy sobie przytoczyć wpływają na ukształtowanie charakteru pracownika, z którego pracy bylibyście Państwo niewątpliwie zadowoleni. Pozostaje jedynie pytanie czy jesteście Państwo na taki krok gotowi?

Centrum Kultury Fizycznej FOREST poprzez realizację swoich celów statutowych stał się jednym z największych klubów w Polsce. Spowodowane jest to posiadaniem wykwalifikowanej kadry instruktorów będących absolwentami lub wykładowcami AWF oraz szeroką ofertą zajęć tematycznych. Poza prowadzeniem zajęć tematycznych nasz klub zapewnia klubowiczom opiekę trenerską w zakresie weryfikacji predyspozycji fizycznych oraz zajmuje się badaniem komponentów ciała. Pozwala nam to ocenić, w jakim stopniu przyszły klubowicz realizuje założone przez siebie cele dotyczące podnoszenia swojej sprawności fizycznej. Opieka, którą Państwu proponujemy w tym zakresie pozwala nam na weryfikację planu treningowego przygotowanego przez instruktora pod kontem predyspozycji klubowicza.

Na dzień dzisiejszy Klub zrzesza 500 klubowiczów - są to osoby w pełnym przekroju wiekowym od 5 do 75-go roku życia, które aktywnie biorą udział wraz z rodzinami w zajęciach sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez nasz klub od 20 lat.

Mamy nadzieję, że oferta, którą składamy na Państwa ręce okaże się atrakcyjna. Do oferty należy dodać również możliwość wynajęcia hali sportowej. Korzystanie z hali sportowej oraz z pływalni podlega osobnym negocjacją i nie jest uwzględnione w powyższej ofercie.

Proponowane warunki współpracy są naszym zdaniem bardzo jasne, wygodne i jak sądzimy zadowalające:

• Proponujemy Państwu Karnety OPEN umożliwiające korzystanie z całej oferty, którą posiada Klub - bez ograniczania się do sekcji tematycznych
  • Wartość karnetów będzie uzależniona od ilości pracowników lub osób im towarzyszących, które będą korzystały z powyższej oferty
  • Klub będzie prowadził systematyczną kontrolę w zakresie ilości pracowników uczestniczących na zajęciach w celu dostarczania kontrahentowi cyklicznych raportów

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów współpracy. W sytuacji podjęcia współpracy przez Państwa firmę z Klubem, zastrzegamy, że postanowienia zawarte w regulaminie klubu będą częścią zawartej umowy.

Zapraszamy do odwiedzenia klubu za pośrednictwem naszych stron internetowych, których adresy są umieszczone w nagłówku oraz osobiście (adres i mapka dojazdu w zakładce "kontakt").

OFERTA DLA PRACOWNIKÓW

Szanowni Państwo,

Poniższa oferta jest skierowana bezpośrednio do pracowników firm. Pomimo to warunki zawarte w poniższej ofercie wymagają Państwa akceptacji. Oferta ta powstała ze względu na fakt, iż są pracodawcy, którzy nie są przekonani o skuteczności oferowanych przez nas usług, które zostały zaprezentowane w ofercie dla pracodawców.

Oferta dla pracowników firm przewiduje korzystanie z całej oferty, którą posiada Centrum Kultury Fizycznej FOREST. Pracownicy, którzy zdecydują się na korzystanie z zajęć sportowych proponowanych przez nasz klub otrzymają rabat 25 % obowiązujący przez 3 miesiące od momentu rozpoczęcia zajęć. Po upływie 3 miesięcy nasz Klub ponowi swoją ofertę, kierując ją do pracodawcy.

Zapraszamy do odwiedzenia klubu za pośrednictwem naszych stron internetowych, których adresy są umieszczone w nagłówku lub osobiście (adres i mapka dojazdu w zakładce "kontakt").

Wykonanie: AGINUS | Bielański Klub Karate Kyokushin © 2003-2017