facebook
Forest na Facebooku

Strona zawiera elementy flashowe. Aby pobrać Adobe Flash Player kliknij tutaj.

Opis zajęć fitness

 1. Zajęcia wzmacniające
  • ABT
   Ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające przede wszystkim dolne partie mięśniowe ciała takie jak brzuch, pośladki oraz uda.
   Dla wszystkich
  • AEROBOX
   Intensywny trening wydolnościowy, ogólnokondycyjny wykonywany przy muzyce w szybkim tempie. Połączenie aerobiku z elementami technik sztuk walki, zwłaszcza takich jak boks czy kick-boxing. Aerobox jest formą fitness przeznaczoną dla osób, które chcą rozładować energię, poprawić wydolność, wymodelować sylwetkę, zgubić kilka kilogramów, a przy tym lubią się porządnie zmęczyć i dobrze bawić.
   Dla wszystkich
  • ANTYCELLULIT
   Trening wzmacniający i kształtujący dolne partie ciała, ze szczególnym naciskiem na uda i pośladki, czyli miejsca najbardziej podatne na cellulit. Zajęcia pomagają spalać tkankę tłuszczową, rozbijają cellulit, ujędrniają i wysmuklają uda, pośladki i brzuch. Duża ilość powtórzeń danego ćwiczenia sprawia, że trening jest intensywny, a efekty są szybko widoczne.
   Dla wszystkich
  • CYCLING
   Grupowe zajęcia na rowerach stacjonarnych. Świetna zabawa i sport dla każdego bez względu na wiek, płeć czy kondycję. Na rowerach jeździ się w takt muzyki przygotowanej przez instruktora, który motywuje i zachęca do dawania z siebie coraz więcej. Czekają Cię płaskie odcinki, ostre podjazdy i szalone zjazdy… Wszystko by Twoja kondycja rosła z treningu na trening.
   Dla wszystkich
  • DEEP WORK
   Nowy rodzaj treningu funkcjonalnego od niedawna popularny także w Polsce. Zajęcia bazują na filozofii Yin i Yang, płynnie łącząc trening ciała oraz ducha. Naprzemienne fazy napięcia i rozluźnienia mięśni oraz ćwiczenia oddechowe tworzą niepowtarzalną okazję do treningu całego ciała.
   Początek zajęć to spokojna i łatwa rozgrzewka, na którą składają się płynne sekwencje ruchów rozgrzewających mięśnie i stawy. Część główna wymaga coraz szybszego powtarzania dynamicznych kombinacji ćwiczeń. Gdy dochodzisz do momentu, kiedy myślisz, że jesteś już zbyt zmęczona/y na cokolwiek, okazuje się, że możesz pójść dalej, niż Ci się wydawało.
   Chcesz poczuć głęboką pracę mięśni? Lubisz pracę z oddechem? Wolisz zajęcia bez choreografii? Potrzebujesz relaksu? Te zajęcia są dla Ciebie.
   Dla wszystkich
  • FIT POWER
   Nowość! Zajęcia grupowe w formie obwodu stacyjnego z wykorzystaniem sztang, stepperów, talerzy, hantli i przede wszystkim własnego ciężaru ciała. Przyjdź i sprawdź się! Rezultaty bardzo Cie zaskoczą!!!
   Dla wszystkich
  • FITMIX
   Zajęcia typu TBC - kompleksowy zestaw ćwiczeń obejmujący wszystkie partie mięśniowe ciała z użyciem gum, ciężarków, stepów, piłek i innych. Zajęcia kończą się dłuższym rozciąganiem.
   Dla wszystkich
  • Forest CROSS
   Trening nastawiony na rozwój fizyczny oraz poprawę sprawności. Pozwala rozwijać wszystkie cechy motoryczne naszego ciała m.in: siłę, wytrzymałość, gibkość , koordynację oraz zwinność .Na zajęciach wykonywane są ćwiczenia wielostawowe na dużej intensywności. Charakterystyczna dla tego typu zajęć zmienność treningowa oraz zadaniowość sprawia, że nikt się nie nudzi. Skalowanie ćwiczeń sprawia, że zarówno początkujący jak i wyczynowi sportowcy mogą ćwiczyć razem - każdy dobiera intensywność ćwiczeń oraz obciążenie w zależności od swojego poziomu wytrenowania. W treningu wykorzystywana jest masa własnego ciała oraz różnego rodzaju obciążenia i sprzęty - sztangi, obciążniki kulowe, piłki lekarskie, drążki, TRX oraz wiele innych.
   Jest to z pewnością mocny i wyczerpujący trening jednak zmęczenie mija a satysfakcja pozostaje na długo.
   Dla wszystkich
  • INTERWAŁ
   Intensywny trening całego ciała. Polega na przeplataniu treningu o bardzo dużej intensywności z treningiem o niższej intensywności. Przeznaczony dla osób chcących szybko spalić tkankę tłuszczową oraz poprawić swoją kondycję. Jego dodatkową zaletą jest krótki czas trwania oraz nieskomplikowane ćwiczenia np. biegi, podskoki, przysiady.
   Przeznaczony dla osób o różnym stopniu zaawansowania - każda osoba wykonuje ćwiczenia w takim tempie, na jaki pozwala jej organizm.
   Dla wszystkich
  • MAGIC BAR
   Wyjątkowe ćwiczenia wzmacniające i kształtujące całe ciało wykonywane ze sztangą. Ich intensywność regulowana jest indywidualnie ciężarem sztrangi. Idealne zarówno dla kobiet i mężczyzn, dla szczupłych osób i "atletów". Idealne połączenie treningu wytrzymałościowego z siłowym. W szybkim czasie powoduje widoczne wyszczuplenie sylwetki, wzrost siły i wytrzymałości mięśni. Waga sztangi waha się od 1 do 18 kg. Ciężar zmienia się w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i aktualnych możliwości. Trening ten jest najszybszym i najbardziej efektywnym sposobem na osiągnięcie wysokiej formy.
   Według badań naukowych wzmożone spalanie kalorii trwa jeszcze 12 godzin po zakończeniu treningu Magic Bar!!!
   Dla wszystkich
  • PŁASKI BRZUCH
   30-to minutowe grupowe zajęcia odbywające się na sali fitness, nastawione na wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha. Trening ten gwarantuje zmniejszenie obwodu talii, wysmuklenie oraz wyrzeźbienie mięśni brzucha. Zajęcia o wysokiej intensywności, przeznaczone dla wszystkich, prowadzone są przy muzyce pod okiem instruktora, który efektywnie motywuje uczestników do ćwiczeń.
   Dla wszystkich
  • ROWER i BRZUCH
   Intensywny, dzielony trening wyszczuplający, wzmacniający mięśnie brzucha i nóg. Zajęcia rozpoczynają się 30 minutową jazdą na rowerze, następnie przechodzimy do wzmacniania mięśni brzucha. Zajęcia kończą się krótkim rozciąganiem.
   Dla wszystkich
  • SKI CLASS
   Jest to specjalistyczny program treningowy, który powstał z myślą o przygotowaniach do sezonu narciarsko-snowboardowego. Przez wyjazdem na narty może się okazać naprawdę przydatny.
   SKI CLASS angażuje do pracy mięśnie głębokie tułowia. Na co dzień mięśnie brzucha pracują w bardzo ograniczony i specyficzny sposób, dlatego przed zimowym wyjazdem ważne jest ich wzmocnienie. Dlaczego to takie ważne? Bo mięśnie głębokie tułowia odpowiedzialne są za utrzymanie pozycji pionowej, wstawanie (na przykład po upadku) oraz sprawne poruszanie się. Wspomagają także kontrolę ruchu i stabilizują nasz kręgosłup.
   Już dziś przygotuj się do szusowania po ośnieżonych stokach. Unikniesz nie tylko kontuzji, ale i także zakwasów po pierwszym dniu zjazdów oraz zmęczenia spowodowanego brakiem wytrzymałości. Przygotuj mięśnie i stawy na wzmożony wysiłek na stoku!
   Na zajęcia zapraszamy też osoby, które chcą:
   - poprawić swoją siłę, kondycję, wytrzymałość oraz płynność ruchów;
   - wzmocnić mięśnie głębokie brzucha i pleców;
   - uniknąć zakwasów na stoku;
   - zmniejszyć ryzyko kontuzji.

   Dla wszystkich
  • TABATA
   Trening interwałowy o bardzo wysokiej intensywności przeznaczony dla każdego, kto chce poprawić ogólną wydolność organizmu. Pomimo tego, ze TABATA powstała z myślą o sportowcach mogą ją trenować także osoby, które nigdy wcześniej nie rozwijały swojej aktywności fizycznej. Po prostej, krótkiej rozgrzewce choreograficznej rozpoczyna się część zasadnicza: wysiłek 20 do 30 sekund z przerwami po 5-10 sekund. Sekwencje ćwiczeń powtarzane są 8 razy. Podstawą treningu są ćwiczenia cardio, które angażują jak najwięcej partii mięśniowych. Cel zajęć: poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej) jak i aerobowej. TABATA nie bez powodu jest nazywana również treningiem metabolicznym, ponieważ bardzo skutecznie przyczynia się do utraty zbędnej tkanki tłuszczowej.
   Dla wszystkich
  • STEP SHAPE
   Zajęcia wzmacniające z wykorzystaniem stepu. Celem treningu jest wzmocnienie i ujędrnienie dolnych partii ciała: mięśni ud, pośladków oraz brzucha. Lekcję rozpoczyna rozgrzewka w formie prostej choreografii na stepie, potem część główna składająca się z różnych ćwiczeń z wykorzystaniem platformy, na zakończenie ćwiczenia mięśni brzucha i rozciąganie całego ciała. STEP SHAPE to świetny sposób na wyrzeźbienie ciała, redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji.
   - lubisz mocny trening?
   - nie przepadasz za skomplikowaną choreografią?
   - chcesz rozpocząć swoją przygodę ze stepem?
   Te zajęcia są dla właśnie Ciebie!
   Dla wszystkich
  • TBC
   Ćwiczenia kształtujące całe ciało; trening wzmacniający i wysiłek aerobowy w jednym przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej, poprawiają kondycję i wytrzymałość.
   Dla wszystkich
  • TBC / PŁASKI BRZUCH
   Połączenie treningu TBC z ćwiczeniami brzucha. Część TBC (Total Body Condition) to trening wzmacniających, angażujący całe ciało. W drugiej części zajęć wykonywane są ćwiczenia mięśni brzucha. Regularny trening przyczynia się do zmniejszenia obwodu talii, wysmuklenia oraz wyrzeźbienia mięśni brzucha. Zajęcia dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.
   Dla wszystkich
  • TBC / STRETCHING
   Najlepsze połączenie dla naszego ciała – to trening wzmacniający i rozciągający. Część TBC (Total Body Condition) oparta jest na ćwiczeniach wzmacniających, które angażują całe ciało, a tym samym przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej, poprawiają kondycję i wytrzymałość oraz nadają mięśniom piękny kształt bez rozbudowywania. W drugiej części zajęć mięśnie są rozciągane i rozluźniane. Dzięki temu zwiększa się ich siła i elastyczność, poprawia się ruchomości w stawach. Likwidowane są przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym trybem pracy czy intensywnym treningiem siłowym. Uczestnicy relaksują się i wyciszają.
   Dla wszystkich
  • TMT
   Najskuteczniejszy trening dla każdego, bez względu na zaawansowanie. Są to proste kombinacje ćwiczeń, w których zaangażowane są wszystkie partie mięśniowe. Dzięki ćwiczeniom TMT poprawia się również wydolność organizmu. Ćwiczenia można wykonywać na 3 poziomach intensywności oraz 3 poziomach zaawansowania. Na jednym treningu można spalić ponad 600 kcal!!!
   Dla wszystkich
  • TRENING FUNKCJONALNY
   Celem treningu funkcjonalnego jest wszechstronne wzmocnienie ciała bez mocnego rozbudowywania mięśni. Trening angażuje jednocześnie różne partie mięśni i opiera się na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień, ale robi się je w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami. Efekty ćwiczeń funkcjonalnych to przede wszystkim wzmocniona i harmonijnie rozwinięta sylwetka, większa koordynacja i stabilność postawy.
   Dla wszystkich
  • TRENING OBWODOWY
   Jest to połączenie treningu siłowego i kardio. Polega na wykonywaniu rozmaitych ćwiczeń na kolejnych stacjach ułożonych w kształt obwodu. Każda stacja to ćwiczenie na inną partię mięśni. Uczestnicy dostosowują tempo ćwiczeń oraz obciążenie do własnych możliwości. Czas przeznaczony na ćwiczenia na stacji jest z góry ustalony. Po pokonaniu każdej stacji odbywa się krótka przerwa (ale nie tak długa, by tętno spadło do wartości spoczynkowych) lub też seria ćwiczeń kardio (np. podskoki, pajace, podbiegi itp.)
   Dużymi zaletami treningu obwodowego są jego różnorodność oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb uczestników. Zajęcia angażują wszystkie większe grupy mięśniowe a dzięki częstym zmianom ćwiczeń trening nie jest nudny.
   Dla wszystkich
  • ZDROWY KRĘGOSŁUP
   Trening skoncentrowany na profilaktyce bólów kręgosłupa, wyrobieniu prawidłowej postawy całego ciała, wzmacnianiu osłabionych mięśni. Trening taki angażuje mięśnie odpowiadające za stabilizację kręgosłupa, rozciąga najważniejsze grupy mięśniowe, wpływające na właściwą postawę ciała. Poprawia wydolność mięśni brzucha, pleców i pośladków. Poprawa ruchomości kręgosłupa, rozciąganie najważniejszych grup mięśniowych, przykurczonych w wyniku siedzącego trybu życia czy pracy.
   Dla wszystkich
 2. Zajęcia choreograficzne
  • AERODANCE
   Dynamiczny trening oparty o układ choreograficzny, który łączy w sobie elementy tańca i fitnessu. Jego celem jest podniesienie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej, poprawa krążenia, pamięci ruchowej a także redukcja tkanki tłuszczowej. Dzięki połączeniu ćwiczeń aerobowych z tańcem można też świetnie rozładować stres oraz poprawić swój nastrój.
   Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku, które chcą zdrowo i skutecznie uelastycznić swoje ciało oraz poprawić sylwetkę. Lubisz tańczyć? Chcesz skutecznie spalić zbędne kilogramy bawiąc się przy dobrej muzyce? Te zajęcia są dla Ciebie..
   Dla wszystkich
  • FAT BURNING
   Zajęcia oparte na wysiłku aerobowym wykonywanym poprzez proste układy choreograficzne (na podłodze lub stepie), efektywnie przyspieszające proces spalania tkanki tłuszczowej.
   Dla wszystkich
  • STEP
   Zajęcia z wykorzystaniem specjalnego podestu – stepu. Wykonywane choreografie wpływają na poprawę pamięci ruchowej oraz koordynacji, a intensywna praca całego ciała (a głównie dolnych partii) wpływa na ogólny wzrost wydolności.
  • ZUMBA
   Przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą niepowtarzalną atmosferę i sprawią, że będziesz się świetnie bawić od pierwszych zajęć.
   Dla wszystkich
 3. Zajęcia Body&Mind
  • JOGA z elementami dynamicznymi

   Asztanga Joga, znana też jako asztanga winjasa joga czy power joga jest systemem pozycji, które są praktykowane w seriach, koncentrując się na oddechu (oddechu udżai), ruchu ciała (winjasa), punktach koncentracji wzroku (driszti) i bandach (wewnętrzne zaciski). Wykonywanie wszystkich tych elementów razem jest praktyką Asztangi Jogi. Asany (pozycje w jodze) oczyszczają, wzmacniają i uelastyczniają ciało. Stały oddech: wdechy i wydechy oczyszcza system nerwowy. Asztangę charakteryzuje płynność ruchów. Na zajęciach asztangi można poznać również techniki relaksacyjne i oddechowe.

   SERDECZNIE ZAPRASZAMY na zajęcia!

   RADY DLA ĆWICZĄCYCH JOGĘ:

   • Ćwiczenia można wykonywać dopiero 2 godziny po posiłku.
   • Podczas ćwiczeń niezwykle istotne jest właściwe oddychanie - staraj się oddychać miarowo i głęboko - zawsze nosem.
   • Ćwicz w wywietrzonej sali.
   • Praktykuj jogę boso na macie antypoślizgowej.
   • Zadbaj o to, by w otoczeniu panował spokój, wyłącz telefon.
   • W każdej z pozycji powinieneś wytrzymać co najmniej minutę. Jeśli jednak poczujesz ból, przerwij natychmiast ćwiczenie.
   Dla wszystkich
  • STRETCHING
   Zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na napinaniu i rozluźnianiu mięśni celem ich rozciągnięcia i uelastycznienia, a także poprawia ukrwienie układu motorycznego i powoduje jego rozruszanie.
   Dla wszystkich
  • PILATES
   Rewelacyjny system ćwiczeń, dzięki którym Twoje ciało stanie się silne i elastyczne, sylwetka zyska elegancję, a Twój kręgosłup znakomitą ochronę przed przeciążeniami i dolegliwościami.
   Jest to technika uznawana za najbezpieczniejszą i bardzo efektywną, głównie dzięki budowaniu "siły środka" - wzmacnianiu mięśni okołokręgosłupowych i ustawieniu optymalnej linii kręgosłupa.
   Pilates to również trening mentalny, poprawa kondycji psychofizycznej, poznanie i świadomość własnego ciała, skuteczne odstresowanie się i przede wszystkim satysfakcja z wysiłku!
   Dzięki tym zajęciom zyskasz prawidłowe nawyki ruchowe, poprawisz postawę ciała oraz będziesz efektywniej i bezpieczniej korzystać z innych aktywności!
   Dla wszystkich
Wykonanie: AGINUS | Bielański Klub Karate Kyokushin © 2003-2024

Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK