facebook
Forest na Facebooku

Strona zawiera elementy flashowe. Aby pobrać Adobe Flash Player kliknij tutaj.

Instruktorzy

Joanna Gieldarska

Fitness

Joanna Gieldarska

Coach zdrowia, terapeutka motywująca a także instruktorka fitness i trenerka. Koordynatorka działu fitness w CKF Bielany. Zajęcia fitness prowadzi od ponad 10-ciu lat.

Pomysłodawczyni i koordynatorka projektów zdrowotnych m. in.: Akademii Energii i Work&Wellness. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe zarówno w obszarze ciała jak i psyche. Ma doświadczenie we wspieraniu klientów w zmianie nawyków zdrowotnych w obszarach: diety, aktywności fizycznej, worklife balance, rzucaniu nałogów, radzeniu sobie ze stresem.

Oprócz treningów fitness prowadzi także sesje coachingu, terapii motywującej, warsztaty rozwoju osobistego oraz szkolenia. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.joannagieldarska.pl

Kontakt: joanna@forest-fitness.pl

Radek Gromek

Fitness

Radek Gromek

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, gimnastyka sportowa i pływanie. Absolwent AWF Biała Podlaska.

Radek każdą wolną chwile poświęca na doskonalenie własnych umiejętności i sprawności fizycznej. Na co dzień jest nauczycielem w-f i instruktorem gimnastyki sportowej w klasach sportowych. Hobby to joga, taniec, sporty walki.

Jako rada dla rozpoczynających przygodę z fitness to: "Pozytywne nastawienie i wiara w siebie".

Łukasz Grzanek

Fitness

'Łukasz Grzanek

Instruktor fitness Reebok University Poland, specjalista Zdrowia Publicznego, także pielęgniarz i pedagog. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Promotor zdrowia.

Przygodę z zajęciami fitness rozpoczął 5 lat temu jako alternatywę dla treningów siłowych. Zwolennik zajęć o charakterze wytrzymałościowym, zwiększających cechy motoryczne ciała i poprawiających pracę podstawowych układów organizmu: krążeniowo-naczyniowego i oddechowego.

Łączy przyjemne z pożytecznym, dlatego jego zajęcia pomimo dużej intensywności wyzwalają w uczestnikach ogromny ładunek pozytywnej energii i satysfakcji.

Weronika Kleina

Joga

Weronika Kleina

Swoją przygodę z hatha jogą rozpoczęła blisko 10 lat temu, i przygoda ta trwa do dziś. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego – Wydział Prawa i Administracji, z zamiłowania Studia Podyplomowe AFW Warszawa – Relaksacja i Joga.

Jak sama mówi: "Joga uczy mnie cierpliwości, skupienia i indywidualnego podejścia do każdego uczestnika". Jest propagatorką zdrowego odżywania, organizatorką warsztatów jogi dla Pań, jogi dla każdego, a osobiście miłośniczka power jogi.

Edyta Olszewska

Fitness

Edyta Olszewska

Magister wychowania fizycznego ze specjalnością Turystyka i Rekreacja. Zajęcia fitness prowadzi od 1999 r. Stale rozwija swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach, seminariach, konwencjach i maratonach fitness.

Inspiracje do zajęć czerpie z wielu form ruchu, z którymi zetknęła się w swoim życiu: taekwondo, capoeira, flamenco, salsa.

Zajęcia prowadzi w sposób przemyślany, z nastawieniem głównie na rezultaty, których oczekują klienci klubów fitness.

Aneta Oroń

Fitness

Aneta Oroń

Instruktorka fitness, absolwentka Polskiej Akademii Sportu. Cały czas udoskonala swoje kwalifikacje poprzez prowadzenie różnego typu zajęć w klubach na terenie Warszawy oraz poprzez udział w warsztatach.

Prowadzi zajęcia głównie o charakterze wzmacniającym lub interwałowym. Podczas swoich zajęć wykorzystuje różnego rodzaju sprzęt sportowy, aby ćwiczenia były bardziej efektywne i urozmaicone. Zwraca uwagę nie tylko na intensywność, ale przede wszystkim na technikę wykonywania ćwiczeń, jednocześnie dbając o uśmiech i dobre samopoczucie swoich podopiecznych.

Na zajęcia zaprasza osoby, które chcą stracić zbędne kilogramy, ukształtować sylwetkę i świetnie się przy tym bawić bez względu na wiek.

Agnieszka Sawicka

Fitness

Agnieszka Sawicka

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na kierunku Turystyka i Rekreacja, absolwentka Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji – Manager Sportu. Instruktorka fitness – IFFA oraz instruktor Zumba®Fintess, animator czasu wolnego. Angażuje się w prowadzenie każdych zajęć ciałem, umysłem i duchem – jest uśmiechnięta, życzliwa, pamięta o potrzebach każdego z ćwiczących.

Swoim uśmiechem i pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Na zajęciach stale dba o wysoki poziom motywacji do ćwiczeń każdego z uczestników, co sprawia, że uczestnicy czują się zadbani, a ich trening staje się bardziej efektywny. Jej pasją są zajęcia fitness oraz Zumba®Fitness.

Anna Wróbel

Fitness

Anna Wróbel

Trener personalny, instruktorka programów Indoor Cycling (IC) Tomahawk, Power Pump i TMT (Total Muscle Training). Certyfikowana przez MEN specjalistka ds. Dietetyki Sportowej, ukończyła szkolenia z zakresu dietetyki klinicznej oraz szkolenia z diety i zdrowego żywienia.

Z zamiłowania rowerzystka ze specjalizacją wyprawy rowerowe oraz biegaczka długodystansowa. Zajęcia prowadzi z naciskiem na całościowe przygotowanie ciała pod kątem wydolnościowym, wytrzymałościowym i redukującym tkankę tłuszczową.

Uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konwencjach daje jej łatwość w tworzeniu pomysłowych i zabawnych zajęć. Wierzy, że wysiłek fizyczny jest doskonałą rozrywką i sposobem na spędzenie wolnego czasu. Ze sportem związana od 2005 roku, niezmiennie stawia sobie nowe wyzwania. Niespożyte pokłady energii ułatwiają jej prowadzenie zajęć bardzo intensywnych.

Swoim zapałem oraz chęcią do wykonywania ćwiczeń motywuje grupę do wysiłku. Uważa, że największą nagrodą jest zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników zajęć.

Agata Ziemak-Majewska

Fitness

Agata Ziemak-Majewska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Polskiej Akademii Sportu, Polish Fitness Academy oraz podyplomowych studiów na Collegium Civitas w Warszawie - Coaching Zdrowia.

Pełna energii i pasji dla sportu, z którym jest związana od dzieciństwa (akrobatyka sportowa, biegi sztafetowe i różne formy fitness). Lubi pracę z ludźmi. Od kilku lat instruktor zajęć grupowych fitness, aqua-aerobic, pilates i zajęć spin-bike. Jest również zawodniczką sportów sylwetkowych w kategorii: Fitness sylwetkowe kobiet, od 2014 roku zrzeszona w federacji IFBB.

Wegetarianka i propagatorka zdrowego stylu życia opartego na aktywności fizycznej i zdrowej zbilansowanej diecie. Uważa, że każdy może być „fit”- wystarczy tylko chcieć.

Instruktorzy siłowni

Paweł Matysiak

Instruktor siłowni

Paweł Matysiak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Instruktor kulturystyki i trener personalny. Cały czas podnosi poziom swoich kwalifikacji poprzez udział w warsztatach i zajęciach prowadzonych w różnych klubach na terenie Warszawy.

Nie wyobraża sobie życia codziennego bez aktywności fizycznej stale poszukując nowych wrażeń. Pływanie, bieganie, karate, ćwiczenia siłowe czy wytrzymałościowe to zajęcia stanowiące obowiązkowy punkt każdego tygodnia. Uwielbia podróżować, latem chętnie bierze udział w górskich wędrówkach czy pływa na windsurfingu, natomiast zimą stawia na narty.

Pasją pozostanie niezmiennie piłka nożna i karate, które trenował w dzieciństwie i do którego powrócił podczas studiów. Ulubioną formą ruchu jest trening wytrzymałościowy, a ćwiczenia które układa klientom przede wszystkim mają na celu wzmocnienie całego ciała oraz poprawę kondycji.

Na co dzień otwarty, uśmiechnięty, życzliwy lubi pożartować i jest zawsze gotowy do pomocy.

Robert Romiszewski

Instruktor siłowni

Robert Romiszewski

Absolwent Warszawskiej AWF, Trener Personalny oraz Instruktor Karate w Bielańskim Klubie Kyokushin Karate.

Zainteresowania: sport, zdrowie, dobre samopoczucie :)

W swojej pracy najbardziej ceni sobie:
- systematyczność w treningu.
- samodoskonalenie się.

Otwarty, uśmiechnięty i chętny do współpracy :D
Więcej informacji znajdziecie na jego osobistym blogu: Robert Romiszewski - Trener Personalny

Instruktorzy sztuk walki

Mariusz Mazur

Karate Kyokushin

Mariusz Mazur

Karate kyokushin uprawia od 12 roku życia. Pierwsze sportowe kroki stawiał pod bacznym okiem jednego z najwybitniejszych zawodników i szkoleniowców, sensei Macieja Mierzejewskiego, który wywarł duży wpływ na jego karierę i charakter. Wiele zawdzięcza także rodzicom, dzięki którym mógł realizować swoją wielką pasję.

W trakcie studiów w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie założył wraz z żoną Justyną, przyjacielem Andrzejem oraz grupą pasjonatów Bielański Klub Kyokushin Karate. Należy do czołowych szkoleniowców karate kyokushin w Polsce.

W latach '90 był jednym z najlepszych zawodników. Na przestrzeni ćwierćwiecza wziął udział w kilkudziesięciu obozach i seminariach szkoleniowych. Sam zorganizował ich ponad 50. Od 2001 roku jest posiadaczem stopnia mistrzowskiego 3 dan. Praktykował u wielu mistrzów, między innymi u jednego z najwybitniejszych - shihana Hiroshige. Wychował wielu medalistów mistrzostw Polski i Europy, zdobywał tytuły drużynowego Mistrza Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.

Należy do grona uznanych organizatorów imprez sportowych. W 1998 roku Europejskim Turniejem Mistrzów zapoczątkował cykl Mistrzostw Europy Karate Kyokushin w kategorii open. Prowadzi jeden z największych w kraju i unikalny w skali kontynentu klub sztuk walki - Bielański Klub Kyokushin Karate. Od 2000 roku praktykuje jogę. Jest jej gorącym zwolennikiem, zarówno w praktyce sportowej, jak i w doskonaleniu samego siebie. Propaguje zdrowy styl życia oraz sport i rekreację w rodzinie.

Z jego inicjatywy powstało Centrum Kultury Fizycznej Bielany, skupiające najlepszych szkoleniowców w kraju. Każdą wolną chwilę spędza na lekturze książek o tematyce historycznej. Jego autorytetem w dziedzinie kultury fizycznej jest profesor Roman Trześniowski. Niedościgłym wzorem - Jan Paweł II.

Kieruje się mottem "miej serce i patrz w serce".

Andrzej Niedzielski

Karate Kyokushin

Andrzej Niedzielski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od najmłodszych lat interesował się sportem. W wieku czternastu lat zajął się na poważnie kajakarstwem. Po rozpoczęciu studiów zaczął uprawiać Kyokushin za namową swojego przyjaciela Mariusza Mazura. Od tego czasu cały czas ćwiczy i szkoli kolejne pokolenia karateków. Podczas studiów ukończył specjalizację trenerską z boksu oraz z żeglarstwa.

Ponieważ lubi być ciągle w ruchu to oprócz karate jeździ na rowerze, rolkach, pływa i biega. Dla podtrzymania formy nie gardzi też treningiem na siłowni.

W treningach, które prowadzi stara się kłaść duży nacisk na świadome wykonywanie ćwiczeń, doskonalenie sprawności ogólnej oraz kondycji. Wszystko po to, żeby dobrze przygotować adeptów do treningów w grupach zawodniczych.

Wolne chwile lubi spędzać z rodziną z dala od miasta. Interesuje się fotografią oraz wszystkim co związane jest z internetem włączając w to gry komputerowe online.

Wykonanie: AGINUS | Bielański Klub Karate Kyokushin © 2003-2022

Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK